Ви є тут

Мовознавство

Термінологічна лексика в системі професійного мовлення


Когут, О. В. Термінологічна лексика в системі професійного мовлення : практикум для сам. роботи / О. В. Когут, О. М. Мельник. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2018. - 45 с.

Практикум для самостійної роботи укладено на основі робочої програми навчальної дисципліни "Українська мова (за професійним спрямуванням)". Комплекс вправ та завдань спрямований на те, щоб сформувати у студентів необхідні навички в оволодінні понятійно-категоріальним апаратом професійної сфери, уміння працювати з науковим текстом, великою кількістю термінів у джерелах фахової інформації.

Комп'ютерні технології в лінгвістичних дослідженнях


Стахмич, Ю. С. Комп'ютерні технології в лінгвістичних дослідженнях : лабораторний практикум / Ю. С. Стахмич. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2018. - 113 с.

Лабораторний практикум з дисципліни "Комп'ютерні технології в лінгвістичних дослідженнях" призначений для магістрів ІІ-го року навчання за спеціальністю 035 "Філологія". Містить теоретичний матеріал та завдання для виконання лабораторних робіт. Практикум містить лабораторні роботи, які мають за мету сформувати у студентів інформаційно-аналітичну, дослідницьку та інформаційно-технологічну компетентності, а саме здатність визначати характер та обсяг інформаційних потреб та документальних джерел їхнього забезпечення у процесі перекладу та науково-пошукової діяльності, а також здатність оцінювати та використовувати програмне забезпечення для здійснення перекладу. Може використовуватися студентами під час підготовки до лабораторних занять.

Інформаційні технології в перекладі


Стахмич, Ю. С. Інформаційні технології в перекладі : лабораторний практикум / Ю. С. Стахмич. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2018. - 111 с.

Лабораторний практикум з дисципліни "Інформаційні технології в перекладі" призначений для магістрів ІІ-го року навчання за спеціальністю 035 "Філологія". Містить теоретичний матеріал та завдання для виконання лабораторних робіт. Практикум містить лабораторні роботи, які мають за мету сформувати у студентів інформаційно-аналітичну та інформаційно-технологічну компетентності, а саме здатність оцінювати та використовувати програмне забезпечення для здійснення перекладу, а також визначати характер та обсяг інформаційних потреб та документальних джерел їхнього забезпечення у процесі перекладу та науково-пошукової діяльності. Може використовуватися студентами під час підготовки до лабораторних занять.

Основи зіставного мовознавства


Стецик, Т. С. Основи зіставного мовознавства : конспект лекцій / Т. С. Стецик. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2018. - 140 с.

Конспект лекцій містить виклад теоретичного матеріалу та перелік рекомендованих джерел. Забезпечує системний виклад теоретичного матеріалу з питань контрастивної лінгвістики як окремого розділу мовознавства, методів і принципів, які використовуються у зіставному мовознавстві, спільностей та відмінностей у структурах мов на основних рівнях мови, а також спільних рис, загалом притаманних людській мові як абстракції і феномену людського духу.

Основи зіставного мовознавства


Стецик, Т. С. Основи зіставного мовознавства : метод. вказ. для сам. роботи / Т. С. Стецик, Ю. С. Стахмич. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2017. - 44 c.

Методичні вказівки для самостійної роботи з дисципліни "Основи зіставного мовознавства" укладені відповідно до робочої програми та навчального плану освітньо-професійної програми підготовки магістрів за спеціальністю 035 "Філологія" Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Основи зіставного мовознавства


Стецик, Т. С. Основи зіставного мовознавства : конспект лекцій / Т. С. Стецик, Ю. С. Стахмич. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2017. - 140 c.

Конспект лекцій містить виклад теоретичного матеріалу та перелік рекомендованих джерел. Забезпечує системний виклад теоретичного матеріалу з питань контрастивної лінгвістики як окремого розділу мовознавства, методів і принципів, які використовуються у зіставному мовознавстві, спільностей та відмінностей у структурах мов на основних рівнях мови, а також спільних рис, загалом притаманних людській мові як абстракції і феномену людського духу. Може використовуватися студентами під час підготовки до практичних занять, для виконання самостійної та індивідуальної роботи.

Сторінки

IFNTUNG 2014. All rights reserved