Комп'ютерні технології в лінгвістичних дослідженнях

Стахмич, Ю. С. Комп'ютерні технології в лінгвістичних дослідженнях : лабораторний практикум / Ю. С. Стахмич. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2018. - 113 с.

Лабораторний практикум з дисципліни "Комп'ютерні технології в лінгвістичних дослідженнях" призначений для магістрів ІІ-го року навчання за спеціальністю 035 "Філологія". Містить теоретичний матеріал та завдання для виконання лабораторних робіт. Практикум містить лабораторні роботи, які мають за мету сформувати у студентів інформаційно-аналітичну, дослідницьку та інформаційно-технологічну компетентності, а саме здатність визначати характер та обсяг інформаційних потреб та документальних джерел їхнього забезпечення у процесі перекладу та науково-пошукової діяльності, а також здатність оцінювати та використовувати програмне забезпечення для здійснення перекладу. Може використовуватися студентами під час підготовки до лабораторних занять.