Бібліотечна, бібліографічна і науково-інформаційна діяльність

Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та науці

Малярчук, О. М. Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та науці : методичні вказівки / О. М. Малярчук. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2019. - 62 с.

Методичні вказівки укладено на основі робочої програми з навчальної дисципліни "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та науці". У ньому розглянуто та проаналізовано сучасні способи і засоби використання комп'ютерних технологій в освіті та науці, що дозволяє суттєво підвищити ефективність роботи як студента, так і викладача. Особливу увагу приділено розгляду систем управління навчанням, складанню тестових завдань, надійності та оптимізації комп'ютерного тестування знань. Призначено для магістрів денної та заочної форми навчання спеціальності 029 "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа".

Організація і управління базами даних

Михайлюк, І. Р. Організація і управління базами даних : лабораторний практикум / І. Р. Михайлюк, Т. О. Ваврик. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2019. - 45 с.

Лабораторний практикум з дисципліни "Організація і управління базами даних" складено відповідно до нового навчального плану та освітньо-кваліфікаційної програми для студентів за спеціальністю 029 "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа".

Видавничі інформаційні системи

Лаба, О. В. Видавничі інформаційні системи : конспект лекцій / О. В. Лаба. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2018. - 80 с.

Конспект лекцій з курсу "Видавничі інформаційні системи" містить тематику лекцій, включає основні тези та питання, що розглядаються під час проведення лекційних занять. Конспект лекцій розроблений відповідно до робочої програми навчальної дисципліни. Призначений для підготовки фахівців за спеціальністю 029 "Інформаційна, бібліотечна й архівна справа" освітньо-кваліфікаційного рівня "магістр". Може бути використаний студентами денної та заочної форм навчання.

PR-технології

Вінтонів, Х. М. PR-технології : конспект лекцій / Х. М. Вінтонів. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2018. - 89 с.

Конспект лекцій розроблений відповідно до робочої програми навчальної дисципліни. Призначений для підготовки магістрів за спеціальністю 029 - "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа".

PR-технології

Вінтонів, Х. М. PR-технології : методичні вказівки для вивчення дисципліни / Х. М. Вінтонів. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2018. - 39 с.

Методичні вказівки розроблені відповідно до робочої програми навчальної дисципліни. Методичні вказівки складаються з плану та завдань до практичних занять, питань для самостійної роботи, а також завдань для контролю та атестації знань студентів. Призначений для підготовки магістрів за спеціальністю 029 - "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа".

Інформаційна аналітика в нафтогазовій сфері

Григораш, С. М. Інформаційна аналітика в нафтогазовій сфері : конспект лекцій / С. М. Григораш. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2018. - 103 с.

У конспекті лекцій послідовно розкрито суть понятійно-термінологічного апарату інформаційної та аналітичної діяльності в нафтогазовій справі, систематизовано матеріали, що відображають складні процеси інституалізації нафтогазової сфери та особливості аналітики у роботі з документами даної галузі, окреслено вимоги до професійної підготовки документознавця для здійснення аналітичного супроводу наукових розробок.