Зарубін, Ю. О. Прогнозування видобувних запасів нафти за фактичними показниками розробки нафтових покладів : метод. вказівки / Ю. О. Зарубін. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ Факел, 2008. - 79 с.

Методичні вказівки для вивчення розділу „Прогнозування видобувних запасів нафти за фактичними показниками розробки нафтових покладів” дисциплін „Технологія розробки нафтових родовищ” і „Проектування розробки нафтових родовищ” призначені для ознайомлення студентів із сучасними методами прогнозування показників розробки нафтових покладів і набуття навиків їх практичного використання при виконанні розрахункових робіт і курсових проектів з цих дисциплін, а також відповідних розділів дипломних проектів і магістерських робіт. Може використовуватись студентами денної та заочної форм навчання.