Ремонтно-відновлювальні роботи у свердловині

Оринчак, М. І. Ремонтно-відновлювальні роботи у свердловині : курсове проектування / М. І. Оринчак, Ю. Д. Волошин, О. Г. Ткаченко. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2019. - 32 с.

Методичні вказівки складено згідно з програмою курсу "Ремонтно-відновлювальні роботи у свердловині" для студентів, здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня, що навчаються за спеціальністю "184-Гірництво". Призначений для надання допомоги при виконанні курсової роботи з цієї дисципліни студентами денної та заочної форм навчання і слухачами інституту післядипломної освіти, які здобувають другу вищу освіту за спеціальністю "184-Гірництво". Особливу увагу звернено на вимоги до оформлення та захисту курсових робіт.