Сейсморозвідка

Розловська, С. Є. Сейсморозвідка : лабораторний практикум. Ч. 1 / С. Є. Розловська, М. В. Штогрин. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2019. - 82 с.

Лабораторний практикум призначений для студентів спеціальності 103 "Науки про Землю" стаціонарної і заочної форми навчання. В ньому містяться лабораторні роботи по вивченню розповсюдження сейсмічних хвиль, розрахунку та побудові ізохрон та годографів різних типів хвиль для різних геологічних моделей, визначення параметрів системи спостереження багатократного перекриття з представленням її на розгорнутому профілі, також роботи по вивченню будови та принципу роботи сейсмоприймача, сейсмічного каналу, цифрових сейсморозвідувальних станції. Результати рішення багатьох задач з даного практикуму будуть використані студентами при написанні курсового проекту та магістерських робіт.