Оптимізація режимів електропостачальних систем

Романюк, Ю. Ф. Оптимізація режимів електропостачальних систем : методичні вказівки для сам. вивч. дисц. / Ю. Ф. Романюк. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2019. - 36 с.

Методичні вказівки розроблено згідно з навчальним планом підготовки студентів очної, заочної та дистанційної форм навчання з дисципліни "Оптимізація режимів електропостачальних систем". У методичних вказівках подані програмні питання, настанови для вивчення теоретичного матеріалу та запитання для рейтингового контролю знань студентів. Наведені приклади розрахунку та оптимізації режимів розподільчих електричних мереж та завдання для самостійної підготовки, а також зміст практичних занять. Вказано перелік рекомендованих джерел. Призначені для підготовки магістрів за спеціальністю 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка".