Федорів, В. В. Інтерпретація даних ГДС при контролі за розробкою нафтових і газових родовищ і станом підземних газосховищ : конспект лекцій / В. В. Федорів. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2019. - 73 с.

У конспекті лекцій розглянуто методики інтерпретації даних геофізичних досліджень свердловин при контролі за розробкою нафтогазових свердловин. Розроблено відповідно до робочої програми дисципліни "Інтерпретація даних ГДС при контролі за розробкою нафтових і газових родовищ і станом підземних газосховищ" для студентів магістрів спеціальності 103 - "Науки про Землю". Може бути використаний студентами денної та заочної форм навчання.