Електричні станції і підстанції систем електропостачання

Федорів, М. Й. Електричні станції і підстанції систем електропостачання : методичні вказівки до курсового проекту / М. Й. Федорів, У. М. Николин, П. М. Николин. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2019. - 105 с.

Методичні вказівки до курсового проекту з курсу "Електрична частина станцій та підстанцій", призначені для допомоги студентам спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" у вирішенні питань вибору економічно доцільних електричних схем, розрахунку основних параметрів та вибору електричних апаратів. Методичні вказівки складені у відповідності з новим навчальним планом і програмою курсу "Електричні станції і підстанції систем електропостачання". Призначені для підготовки бакалаврів з спеціальності 141 - електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Можуть бути використані студентами заочної та дистанційної форм навчання.