Математичні задачі електроенергетики

Курляк, П. О. Математичні задачі електроенергетики : практикум / П. О. Курляк, Я. В. Бацала, Л. М. Шиндак. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2019. - 83 с.

Методичні вказівки для практичних занять розроблені відповідно з навчальним планом для студентів спеціальності “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”. Практикум з навчальної дисципліни “Математичні задачі електроенергетики” складені відповідно до робочої програми дисципліни згідно з навчальним планом підготовки фахівців за напрямом підготовки 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» для студентів денної, заочної та дистанційної форм навчання. Викладені в практикумі методи розв'язання задач застосовуються у всіх спеціальних курсах спеціальності, а також, у різних виробничих ситуаціях.