Електрообладнання сонячних електростанцій

Бацала, Я. В. Електрообладнання сонячних електростанцій : метод. вказ. для сам. роботи / Я. В. Бацала. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2019. - 40 с.

Методичні вказівки для самостійної роботи з навчальної дисципліни “Електрообладнання сонячних електростанцій” складені відповідно до робочої програми дисципліни згідно з навчальним планом підготовки фахівців за напрямом підготовки 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» для студентів денної, заочної та дистанційної форм навчання. Методичні вказівки мають за мету допомогти студентам самостійно вивчити теоретичний матеріал, який передбачений робочою програмою, але не розглядається на аудиторних заняттях, а також самостійно підготуватися до виконання практичних занять. Для самоконтролю знань студентів до кожного розділу подаються питання для самоперевірки та вказівки на літературне джерело з наведеного списку літератури. Також у методичних вказівках подаються питання до модульного контролю.