Податкова система

Тришак, Л. С. Податкова система : методичні вказівки для дистанційного навчання / Л. С. Тришак, Н. О. Крихівська. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2019. - 41 с.

Дані методичні вказівки охоплюють комплекс питань, пов'язаних з дистанційним вивченням дисципліни "Податкова система" і призначені для бакалаврів за напрямом 072 - "Фінанси, банківська справа та страхування". Метою методичних вказівок є надання допомоги студентам при опануванні курсу, оскільки містять типовий план лекційних занять, питання та тестові завдання для самоконтролю, тематику рефератів, запитання для самостійної роботи та практичні завдання. Методичні вказівки можуть бути використані студентами очної та дистанційної форм навчання.