Бурові промивальні рідини

Колісник, В. І. Бурові промивальні рідини : методичні вказівки для практичних занять для підготовки бакалаврів за напрямом 6.050301 - "Гірництво" / В. І. Колісник. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ Факел, 2014. - 50 с.

Методичні вказівки складено згідно з програмою курсу "Бурові промивальні рідини" для студентів, що навчаються за напрямом підготовки 6.050301 "Гірництво" (освітньо-кваліфікаційний рівень - бакалавр). Призначений для надання допомоги при виконанні практичних занять з цієї дисципліни студентами денної та заочної форм навчання і слухачами ІПО, які здобувають другу вищу освіту за спеціальністю "Буріння свердловин". Рекомендується студентам для підготовки до практичних занять, самостійної роботи.