Економіка підприємства

Економіка підприємства : навч. посіб. / Н. Б. Юрченко, Р. С. Кравчук, І. Б. Запухляк, І. І. Василик. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2018. - 377 с.

Навчальний посібник розроблений відповідно до робочої програми та навчального плану підготовки студентів напряму підготовки "Туризм". Містить тематичний план дисципліни "Економіка підприємства", перелік тем, які виносяться для вивчення на лекційних. До кожної теми наведено теоретичний матеріал, завдання до практичних занять, перелік запитань, перелік тестових завдань та глосарій. Призначено для студентів напряму підговки "Туризм" очної та заочної форми навчання. Може бути використаний також слухачами ІПО та підприємцями, що працюють на ринку туристичних послуг або планують започаткувати бізнес на цьому ринку.