Капітал підприємства: формування та використання

Бережницька, У. Б. Капітал підприємства: формування та використання : практикум / У. Б. Бережницька. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2018. - 77 с.

Практикум є частиною навчально-методичного забезпечення дисципліни "Капітал підприємства: формування та використання", зокрема - підручними матеріалами для студентів на практичних заняттях і при їхній самостійній роботі. Спершу наведено тематичний план з дисципліни, базові умови вивчення курсу. Далі в розрізі кожної теми наведено: мету вивчення, запитання для обговорення на практичних заняттях, питання для самостійного вивчення, наведено основні формули, задачі для розв'язку на практичних заняттях з прикладами їхнього розв'язання, задачі для самостійного роботи, а також рекомендовану літературу. Окремо виділено типові завдання для студентів дистанційної і заочної форм навчання.