Теплогазоводопостачання насосних і компресорних станцій

Люта, Н. В. Теплогазоводопостачання насосних і компресорних станцій : практикум / Н. В. Люта. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2017. - 89 с.

Практикум розроблений відповідно до робочого навчального плану напряму підготовки 6.050304 - "Нафтогазова справа" (за переліком 2006 р.) та спеціальності "185 Нафтогазова інженерія та технології" (за переліком 2015 р.). Практикум включає методичні вказівки для підготовки та виконання завдань на практичних заняттях з дисципліни "Теплогазоводопостачання насосних і компресорних станцій", а також необхідний довідковий матеріал. Дана методична розробка може бути використана студентами денної, заочної та дистанційної форм навчання, а також слухачами інституту післядипломної освіти.