Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни "Маркетингові дослідження" : для студ. спец. 076 "Підприємництво, торгівля, біржова діяльність" денної і заочної форм навчання / Перевозова І. В., Юрченко О. Б., уклад. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2017. - 31 с.

Курсовий проект з дисципліни «Маркетингові дослідження» є самостійною роботою з елементами наукового пошуку студента. Мета написання курсового проекту полягає в розширенні і поглибленні знань студентів, розвитку навиків самостійної творчої роботи з обраної проблеми, вміння аргументувати власну точку зору, узагальнювати, систематизувати і аналізувати цифрові дані, аналізувати рекламну діяльність фірм, співставляючи види реклами, визначати ефективність її використання.