Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни "Стратегічний маркетинг" : для студ. спец. 076 "Підприємництво, торгівля, біржова діяльність" денної і заочної форм навчання / Перевозова І. В., уклад. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2017. - 30 с.

Методичні вказівки розроблено відповідно до робочої програми дисципліни "Технології біржової діяльності". Наведено плани практичних занять, типові задачі та тестові запитання для самостійної підготовки студентів. Дані методичні вказівки для самостійної роботи студентів призначений для використання студентами всіх форм навчання спеціальності 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність".