Міжнародна економіка

Орищин, Т. М. Міжнародна економіка : метод. вказ. для сам. роботи / Т. М. Орищин, Л. М. Савчин, Н. О. Крихівська. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2017. - 88 с.

Методичні вказівки розроблено відповідно до програми курсу "Міжнародна економіка" і призначені для самостійної роботи бакалаврів за напрямом 072 - "Фінанси, банківська справа та страхування", 051 - "Економіка", 071 - "Облік і оподаткування" та мають за мету надати допомогу студентам при вивченні курсу. Можуть бути використані студентами очної та заочної форм навчання. Методичні вказівки містять типові тестові завдання для самоконтролю, контрольні питання і завдання, питання для обговорення, тематику рефератів і доповідей, завдання для самостійної роботи та практичні завдання.