Теорія автоматичного керування

Семенцов, Г. Н. Теорія автоматичного керування : практикум. Ч. 2 / Г. Н. Семенцов, О. В. Гутак. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2016. - 81 с.

Методичні вказівки складено у відповідності з новим навчальним планом, затвердженим Міносвіти і науки України та освітньо-кваліфікаційною програмою підготовки бакалаврів із напрямку підготовки "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології", затвердженої 17 квітня 2009 року. Методичні вказівки призначені для студентів заочної форми навчання спеціальності 6.050202 з метою самостійного вивчення загальних принципи побудови і закони функціонування АСК, основні методи аналізу і синтезу неперервних і дискретних систем керування, а також для самостійної роботи студентів денної форми навчання з метою закріплення знань з дисципліни.