Виробництво зварних конструкцій

Матвієнків, О. М. Виробництво зварних конструкцій : лаб. практикум / О. М. Матвієнків. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2013. - 60 с.

Лабораторний практикум розроблений відповідно до навчального плану та робочої програми дисципліни «Виробництво зварних конструкцій». Лабораторний практикум містить лабораторні роботи, які дають можливість студентам освоїти технологію виробництва зварних конструкцій, дослідити вплив зварювальних деформацій на конструкцію, а також вивчити будову механічного зварювального обладнання та пристосувань.Призначено для підготовки магістрів за спеціальністю 8.050504 01 − "Технологія та устаткування зварювання". Лабораторний практикум може бути використаний студентами денної та заочної форм навчання.