Лінгвокраїнознавство другої іноземної мови

Ріба-Гринишин, О. М. Лінгвокраїнознавство другої іноземної мови : конспект лекцій / О. М. Ріба-Гринишин. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2013. - 83 с.

Конспект лекцій з дисципліни „Лінгвокраїнознавство другої іноземної мови” укладений на основі новітніх оригінальних джерел, які знайомлять студентів з географією, історією, політичним устроєм, економікою, культурою та освітою німецькомовних країн. Кожна лекція містить список літератури та завдання для закріплення матеріалу і розвитку навичок усного мовлення. Конспект лекцій призначений для студентів ІV курсу напрямку підготовки 6.020303 „Філологія”, які вивчають німецьку мову як другу іноземну, а також для викладачів, учителів, аспірантів та всіх, хто цікавиться німецькою мовою.