Логістика

Полянська, А. С. Логістика : метод. вказівки для викон. індивід. роботи / А. С. Полянська. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2013. - 42 с.

Методичні вказівки містять основні вимоги щодо виконання та оформлення індивідуальної роботи з дисципліни "Логістика" для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр напряму підготовки 6.030601 "Менеджмент". Методичні вказівки призначені забезпечити єдині критерії виконання та оформлення індивідуальної роботи з дисципліни "Логістика". Дана робота дозволяє закріпити знання, отриманні студентами під час вивчення даного курсу. Вона містить аналітичні дослідження стану розвитку логістики на підприємстві на основі розгляду усіх функціональних сфер логістичного управління; практичні рекомендації, спрямовані на поліпшення логістичного управління з урахуванням проблем, загроз і можливостей.