Нариси з історії математики для інженерів

Нісонський, В. П. Нариси з історії математики для інженерів : навч. посіб. / В. П. Нісонський. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2013. - 166 с.

Навчальний посібник розроблено відповідно до робочої програми дисципліни «Вища математика». Він містить базові знання з історії математики, які стануть у нагоді як допитливому студентові, так і викладачеві-початківцю. У посібнику, крім історичних даних розвитку математики, подано короткі біографії найвидатніших учених-математиків, що зробили найбільший внесок як у саму математику, так і її застосування до інших природничих та технічних наук. Окремо наведено біографічні дані про видатних українських учених-математиків, показано їхнє значення для світової науки.