Врюкало, В. В. Розробка програмного забезпечення комп'ютеризованої технологічної підготовки виробництва : лаб. практикум / В. В. Врюкало. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2013. - 34 с.

Лабораторний практикум розроблений відповідно робочої програми дисципліни «Розробка програмного забезпечення комп’ютеризованої технологічної підготовки виробництва». Лабораторний практикум містить лабораторні роботи, які дають можливість студентам вивчити принципи автоматизованої технологічної підготовки виробництва та методику розробки керуючих програм для обробки деталей на верстатах з ЧПК. Призначений для підготовки спеціалістів за спеціальністю 7.05050201 – «Технології машинобудування». Лабораторний практикум може бути використаний студентами денної та заочної форм навчання.