Курортно-рекреаційна спадщина карпатського регіону в архітектурній освіті

Курортно-рекреаційна спадщина карпатського регіону в архітектурній освіті : наук.-дослідн. проект / Я. Чубіньскі, Я. Василишин, Л. Поліщук [та ін.]. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2014. - 175 с.

Збірка містить матеріали, присвячені спільному дослідженню історичної курортно-рекреаційної архітектури Гуцульщини міжвоєнного періоду (1918 – 1939), а також висвітлює інші заходи, які реалізовувались в рамках співпраці між факультетом архітектури туристичних комплексів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та Інститутом історії архітектури та охорони пам’яток Відділу архітектури Політехніки Краківської ім. Тадеуша Костюшки Призначено для науковців, архітекторів, мистецтвознавців, студентів вищих навчальних закладів та широкого кола читачів.