Відновлення деталей автомобілів

Тараєвський, С. Й. Відновлення деталей автомобілів : навч. посіб. / С. Й. Тараєвський, М. Й. Бурда, П. М. Присяжнюк. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2013. - 242 с.

Навчальний посібник розроблено відповідно до робочої навчальної програми дисципліни “Відновлення деталей автомобілів”. У навчальному посібнику узагальнено та систематизовано основні технології відновлення деталей автомобілів. Висвітлені питання контролю якості відновлених деталей. Призначено для підготовки бакалаврів за напрямом 6.070106 – “Автомобільний транспорт”. Посібник може бути використаний студентами всіх форм навчання, слухачами інституту післядипломної освіти. Він також може бути корисний для інженерно-технічних працівників, які займаються питаннями відновлення та зміцнення деталей автомобілів.