Сучасні технології створення програмних систем

Штаєр, Л. О. Сучасні технології створення програмних систем : метод. вказ. для самостійної роботи / Л. О. Штаєр. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2017. - 15 с.

Методичні вказівки містять методичні матеріали для виконання студентами самостійної роботи з дисципліни “Сучасні технології створення програмних систем” у першому та другому семестрах вивчення даної дисципліни. Розроблені відповідно до робочої програми навчальної дисципліни “Сучасні технології створення програмних систем”. Можуть бути використані студентами денної та заочної форм навчання. Призначені для підготовки фахівців за спеціальністю 151 “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології” спеціалізації “Комп’ютеризовані системи управління та автоматика”.