Числові методи і моделювання на ЕОМ

Горбійчук, М. І. Числові методи і моделювання на ЕОМ : методичні вказівки для самостійної роботи студентів. Практичні заняття (дистанційна форма навчання) / М. І. Горбійчук, Я. І. Заячук. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2016. - 94 с. -

Методичні вказівки для самостійної роботи студентів при виконанні практичних завдань з дисципліна «Числові методи і моделювання на ЕОМ» містять основні засади та рекомендації щодо виконання практичних завдань студентами спеціальності 6.050202 «Автоматизація і комп’ютерно-інтегровані системи». Розроблено відповідно до робочої програми навчальної дисципліни «Числові методи і моделювання на ЕОМ». Призначені для самостійної роботи при вивченні дисципліни студентами дистанційної форми навчання.