Маркетингова діяльність підприємства

Малинка, О. Я. Маркетингова діяльність підприємства : навч. посіб. / О. Я. Малинка, А. О. Устенко, І. В. Перевозова. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2016. - 434 с.

Навчальний посібник розроблений відповідно до типової робочої програми з курсу «Маркетингова діяльність підприємства» для студентів спеціальності «Менеджмент» і «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр»). Містить 10 тем, що розглядають теоретико-методологічні основи маркетингової діяльності підприємства, особливості дослідження маркетингових можливостей та маркетингового оточення підприємства та управління маркетинговою діяльністю підприємства, практикум, а також додаток «Маркетингові цікавинки. Історії деяких відомих брендів» та перелік рекомендованих літературних джерел. Рекомендовано для студентів, аспірантів, викладачів, маркетологів-практиків.