Електрична частина станцій та підстанцій

Костишин, В. С. Електрична частина станцій та підстанцій : навч. посіб. / В. С. Костишин, М. Й. Федорів, Я. В. Бацала. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2017. - 243 с.

Посібник складено відповідно до навчального плану і програми курсу «Електричні станції і підстанції систем електропостачання». Призначено для студентів очної та заочної форми навчання бакалаврів за спеціальністю 141 «Електротехніка, електроенергетика та електромеханіка» для вивчення електричної частини станцій та підстанцій і розрахунку та вибору основних параметрів електричних апаратів. Поданий матеріал ілюстровано схемами, графіками, що допомагає краще засвоїти теоретичний матеріал під час самостійної роботи студентів, а також розвиває практичні навички використання обчислювальної техніки для вибору електричного обладнання і вивчення електричних схем станцій та підстанцій.