Бізнес-планування

Васильченко, Г. В. Бізнес-планування : методичні вказівки для самостійної роботи студентів / Г. В. Васильченко, С. М. Кафка. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2015. - 45 с.

Методичні вказівки призначені для забезпечення самостійної роботи над вивченням дисципліни “Бізнес-планування” студентами очної та заочної форм навчання. Розроблені відповідно до робочої програми навчальної дисципліни, що передбачена чинним навчальним планом підготовки бакалаврів за спеціальністю 6.030601 – “Менеджмент організацій”. У методичних вказівках подано завдання, ситуативні вправи та практичні ситуації та хід виконання самостійної роботи студентів з бізнес-планування згідно з робочою програмою. Для підготовки бакалаврів за спеціальністю 6.030601 – “Менеджмент організацій”.