Ресурсозбереження на автотранспортних підприємствах

Гаєва, Л. І. Ресурсозбереження на автотранспортних підприємствах : конспект лекцій / Л. І. Гаєва. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2015. - 42 с.

Розроблений відповідно до чинного навчального плану підготовки фахівців за спеціальністю “Автомобілі та автомобільне господарство” та робочої програми навчальної дисципліни. Конспект лекцій містить шляхи зменшення матеріальних та трудових ресурсів на автотранспортних підприємствах шляхом використання оборотного водопостачання вторинних ресурсів і економії паливо-мастильних матеріалів та технічних рідин. Призначений для самостійної роботи студентів фаху “Автомобілі та автомобільне господарство” освітньо-кваліфікаційного рівня 7.07010601 – спеціаліст. Може бути використаним студентами денної і заочної форм навчання.