Вступ до спеціальності та ОНД

Мучка, М. З. Вступ до спеціальності та ОНД : конспект лекцій / М. З. Мучка. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2015. - 117 с.

Конспект лекцій має професійно орієнтований характер. Призначений підготовки бакалаврів за напрямом 6.020303 «Філологія». Розглянуто основні теоретичні поняття перекладознавства, які дозволять узагальнити висновки зі спостережень над окремими випадками перекладу, будуть слугувати теоретичною основою для перекладацької практики. Узагальнено вимоги до науково-дослідної роботи студентів у вищому навчальному закладі, подаються рекомендації з методології написання творчих робіт студентів, курсової, дипломної (магістерської) робіт. Сформовано понятійний апарат науковця початківця, передбачено контрольні запитання.