Інформаційні технології у документознавстві

Шкіца, Л. Є. Інформаційні технології у документознавстві : методичні вказівки для курсовоого проекту / Л. Є. Шкіца, В. А. Корнута. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2012. - 22 с.

Методичні вказівки підготовлено відповідно до робочої програми навчальної дисципліни “Інформаційні технології у документознавстві” для студентів напряму підготовки 6.020105 — “Документознавство та інформаційна діяльність”. Курс “Інформаційні технології у документознавстві” є складовою частиною комп’ютерної підготовки документознавців – менеджерів інформаційних систем. Мета курсового проекту “Інформаційні технології у документознавстві” — навчити студентів аналізувати документообіг організації або підрозділу, автоматизувати підготовку документів і уміти застосовувати ці знання в практичній роботі за спеціальністю.