Інженерна графіка (спецкурс)

Семеген, М. М. Інженерна графіка (спецкурс) : методичні вказівки для виконання курсової роботи / М. М. Семеген, В. А. Корнута. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2016. - 63 с.

Викладені мета і завдання курсової роботи, порядок виконання, зміст і правила оформлення будівельно-архітектурних креслеників будівель. Подано короткі відомості для виконання планів будівель, розрізів та фасадів. Також описані загальні правила виконання зображень систем водопостачання та каналізації і систем опалення. У додатках подано короткі відомості з стандартів, приклади зображення будівельних вузлів та інші довідкові матеріали, розглянутий приклад виконання графічної частини курсової роботи та оформлення пояснювальної записки, наведені завдання до курсової роботи. Призначені для студентів напряму підготовки „Будівництво” Можуть бути корисними для студентів інших спеціальностей, які виконують аналогічні курсові роботи.