Грицина, Н. І. Методичні вказівки та завдання з німецької мови до розмовної теми: "Людина і оточуюче середовище". Ч. 1 / Н. І. Грицина. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2003. - 155 с.

Пропоновані методичні вказівки та завдання з німецької мови призначені для студентів І – ІІ курсів спеціальностей „Документознавство та інформаційна діяльність”, „Переклад і філологія” для покращення організації їх самостійної роботи у процесі підготовки до практичних занять та праці над темами в аудиторії під контролем викладача. Побудовані за однотиповою структурою три розділи містять завдання різного рівня складності і передбачають підвищення мовної компетенції студентів на комунікативному рівні, розвиток та удосконалення їх розумових здібностій, розширення світогляду, сприятимуть їх загальноосвітньому, естетичному та країнознавчому вихованню.