Конспект лекцій з дисципліни "Введення до спеціальності" для студентів спеціальності "Видобування нафти і газу" спеціалізації "Морські нафтогазові технології" / Возний В.Р., Якимечко Я.Я., авт. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2002. - 126 c.

Конспект лекцій з дисципліни “Введення до спеціальності” для студентів спеціальності 7.090304 “Видобування нафти і газу” спеціалізації “Морські нафтогазові технології” розроблений у відповідності до діючої типової програми і призначений для глибокого індивідуального вивчення основних розділів дисципліни. Конспект лекцій допоможе студентам набути практичних навиків роботи з науково-технічною літературою.