Штогрин, Л. В. Інформатика та обробка геологічних даних (модуль 1 - "Операційна система Windows XP. Основи роботи в текстовому процесорі Word та табличному процесорі Excel") : лабораторний практикум. Ч.1 / Л. В. Штогрин, С. М. Багрій. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ Факел, 2008. - 105 с.

Лабораторний практикум призначений для студентів-бакалаврів за спеціальністю „Геологія нафти і газу” денної та заочної форм навчання для виконання лабораторних робіт. В них викладено загальна характеристика та призначення ОС Windows, програми навігації по файловій системі - Провідник, Мій комп’ютер, Total Commander, обслуговування дисків та захист від вірусів, архіватори файлів Winzip та Winrar. Робота в процесорах Microsoft Word, Excel, тобто практичного засвоєння курсу “Інформатика та обробка геологічних даних” для студентів спеціальності.