Автоматизація збору і обробки інформаціі для резервуарних парків

Семенцов, Г. Н. Автоматизація збору і обробки інформаціі для резервуарних парків : навч. посіб. / Г. Н. Семенцов, Я. Р. Когуч. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2003. - 12 с.

У навчальному посібнику розглядаються системи збору і обробки технологічної інформації для резервуарних парків. Проведено аналіз методів і засобів обліку нафтопродуктів, а також технічні засоби контролю якісних параметрів і система управління резервуарними парками. Призначаються для студентів вузів, що навчаються за спеціальністю “Нафтогазопроводи та нафтогазосховища” та „Автоматизоване управління технологічними процесами” вищих навчальних закладів. Навчальний посібник може бути корисний студентам інших технологічних спеціальностей.