Гладун, Я. Д. Тести для проведення тестового контролю знань і умінь студентів спеціальності "Екологія та охорона навколишнього середовища" з дисципліни "Біологія" / Я. Д. Гладун. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2005. - 44 с.

Дана збірка тестів розроблена на основі “Методичних рекомендацій з розробки тестів та проведення тестового контролю знань і умінь студентів”. Вона містить 120 тестів, які відповідають 90 навчальним елементам 6-ти модулям дисципліни “Біологія” дозволяють проводити об’єктивний рейтинговий контроль знань і вмінь студентів в кінці кожного модуля і дисципліни в цілому. Така система кредитно-рейтингового контролю наближає нас до принципів болонської декларації.