Адаменко, О. М. Тести для проведення тестового контролю знань і умінь студентів спеціальності "Екологія та охорона навколишнього середовища" з дисципліни "Основи загальної екології" / О. М. Адаменко, Н. В. Фоменко. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2005. - 59 с.

Збірка із 288 тестів, які відповідають 144 навчальним елементам 3х модулів 2х кредитної дисципліни «Основи загальної екології» дозволяють проводити об’єктивний рейтинговий контроль знань і вмінь студентів в кінці кожного модуля і дисципліни в цілому. Така система кредитно-рейтингового контролю наближає нас до принципів Болонської декларації.