Машини та обладнання для видобутку нафти і газу

Федорович Я. Т., Джус А. П. Машини та обладнання для видобутку нафти і газу. Практикум. Івано-Франківськ. ІФНТУНГ, 2019. – 124 с.
Практикум містить методичні вказівки для проведення практичних занять з дисципліни „Машини та обладнання для видобутку нафти і газу». Розроблений відповідно до чинного в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу навчального плану підготовки бакалаврів спеціальності «Нафтогазова інженерія та технології» за ОПП «Обладнання нафтових і газових промислів» та спеціальності «Галузеве машинобудування» за ОПП «Інжиніринг і сервісне обслуговування нафтогазових машин та обладнання». Рекомендовано до використання студентами денної, заочної та дистанційної форм навчання.