Виготовлення нафтогазових машин

Венгринюк Т.П. .Виготовлення нафтогазових машин. Практикум. - Івано-Франківськ: ІФНТУНГ, 2019. – 59 с.
Практикум містить методичні вказівки для проведення практичних занять з дисципліни „ Виготовлення нафтогазових машин ” розроблений відповідно до чинного в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу навчального плану підготовки спеціалістів. Призначена для підготовки спеціалістів за спеціальністю “Нафтогазова інженерія та технології” ’’Галузеве машинобудування” за освітньо-професійними програмами"Обладнання нафтових і газових промислів" та " Інжиніринг і сервісне обслуговування нафтогазових машин та обладнання"– магістр. Може бути використаний студентами денної та заочної форми навчання.