Популяційна екологія

Глібовицька, Н. І. Популяційна екологія : конспект лекцій / Н. І. Глібовицька. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2019. - 103 с.

У лекційному матеріалі описано закономірності формування, структуру, динаміку популяцій, особливості поширення та поведінки тварин, типи внутрішньопопуляційних та міжпопуляційних взаємодій, фактори впливу на розвиток популяцій. Охарактеризовано місце і роль живих систем у екосистемах, різноманіття популяцій у природі. Обґрунтовано шляхи збереження живої природи на популяційному рівні. Розроблено відповідно до робочої програми та навчального плану для студентів спеціальності 101 "Екологія" ступеня вищої освіти - бакалавр. Можуть бути використані студентами очної та заочної форм навчання.