Технологія спорудження та ремонту трубопроводів і конструкцій

Шлапак, Л. С. Технологія спорудження та ремонту трубопроводів і конструкцій : курсове проектування / Л. С. Шлапак. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2019. - 78 с.

Курсове проектування розроблено відповідно до робочої програми навчальної дисципліни "Технологія спорудження та ремонт трубопроводів і конструкцій". Курсове проектування включає: мету і завдання, організацію роботи над курсовим проектом, тематику курсових проектів, структуру і зміст курсового проекту. Особлива увага звернута на вимоги до оформлення та захист курсових проектів. Призначено для підготовки магістрів за освітньо-професійною програмою "Зварювання та споріднені технології" . Може бути використано студентами всіх форм навчання та слухачами інституту післядипломної освіти.