Проектування технологічних схем трубопроводів і сховищ

Дорошенко, Ю. І. Проектування технологічних схем трубопроводів і сховищ : конспект лекцій / Ю. І. Дорошенко. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2019. - 76 с.

Методичні вказівки розроблено відповідно до робочого навчального плану підготовки бакалавра за освітньо-професійною програмою "Газонафтопроводи та газонафтосховища" за спеціальністю 185 -"Нафтогазова інженерія та технології". Конспект лекцій містить базову інформацію про проектування технологічних схем трубопроводів і сховищ, а також про типові технологічні схеми об'єктів нафтогазової галузі. Призначені для методичного забезпечення аудиторної та самостійної роботи студентів очної, заочної та дистанційної форм навчання інститутів нафтогазової інженерії та післядипломної освіти.