Трубопровідний транспорт газу

Григорський, С. Я. Трубопровідний транспорт газу : лабораторний практикум / С. Я. Григорський. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2019. - 89 с.

Лабораторний практикум розроблений відповідно до робочої програми навчальної дисципліни «Трубопровідний транспорт газу» та робочого навчального плану за галуззю знань 18 «Виробництво та технології» спеціальності 185 «Нафтогазова інженерія і технології», освітньо-професійною програмою «Газонафтопроводи та газонафтосховища» для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Містить основні теоретичні відомості, методичні рекомендації щодо порядку виконання, оформлення і захисту лабораторних робіт. Може бути використаний студентами денної, заочної та дистанційної форм навчання, а також слухачами інституту післядипломної освіти.