Газові мережі та газосховища

Середюк, М. Д. Газові мережі та газосховища : методичні вказівки для курсового проектування / М. Д. Середюк, О. В. Іванов. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2019. - 75 с.

Методичні вказівки розроблено відповідно до робочого навчального плану підготовки бакалавра за освітньо-професійною програмою «Газонафтопроводи та газонафтосховища» за спеціальністю 185 –“Нафтогазова інженерія та технології”. Методичні вказівки включають мету і завдання курсового проектування, організацію роботи над курсовою роботою, тематику курсових робіт, вимоги до структури і змісту курсового проекту. Наведено вимоги щодо оформлення курсового проекту відповідно до положень чинних нормативних документів. Призначені для методичного забезпечення самостійної роботи студентів очної, заочної та дистанційної форм навчання інститутів нафтогазової інженерії та післядипломної освіти.