Яворський, А. В. Технічна діагностика інженерних споруд та будівельних конструкцій довготривалої експлуатації : Методичні вказівки для контр. робіт / А. В. Яворський, М. О. Карпаш, І. В. Рибіцький. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2018. - 32 с.

Методичні вказівки містять завдання і методичні рекомендації для виконання контрольних робіт з дисципліни "Технічна діагностика інженерних споруд та будівельних конструкцій довготривалої експлуатації". Розроблений відповідно до робочих програм навчальних дисциплін, чинного навчального плану підготовки студентів, що навчаються за освітньо-професійною програмою на здобуття ступеня магістр за спеціальністю 131- "Прикладна механіка", спеціалізація "Технічна діагностика машин та конструкцій". Може бути використаний студентами заочної форм навчання.